قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت اس تیچ

 

تعاریف

کاربر: کلیه ی اشخاص حقیقی و حقوقی که بعنوان دانش جو، هنرجو و مدرس از خدمات سایت اس تیچ بهره برداری می کنند.

مدرس: کلیه ی اشخاص حقیقی که جهت آموزشِ دانش، تجربه و هنر به متقاضیان از خدمات سایت اس تیچ بهره می گیرند.

 

 

حساب کاربری

 1. کاربران با ثبت نام در وب سایت اس تیچ و استفاده از خدمات آن، شرایط و قوانین حاضر این سایت را می پذیرند. این قوانین و شرایط می تواند در طول زمان تغییر کند و کاربر بعد از هربار تغییر این مقررات می پذیرد که آن ها را رعایت کند. قوانین مذکور در سایت قابل دسترس کاربر می باشند.
 2. برای استفاده از خدمات سایت اس تیچ لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در وب سایت بسازد. برای ثبت نام، کاربر باید شماره تلفن همراه و نام و نام خانوادگی خود را وارد کند.
 3. کاربر حقوقی جهت ثبت نام مکلف است نماینده (شخص حقیقی) خود را معرفی نماید و اطلاعات خود را قید کند.
 4. استفاده از هرگونه نرم افزار واسط یا ربات برای بهره برداری از تمامی خدمات وب سایت ممنوع است.
 5. کاربر موظف است تمام اطلاعات درخواستی را بر اساس واقعیت، به درستی و به روز وارد کند. شخص کاربر مسئول نادرستی اطلاعات وارد شده بوده و در صورت تخلف، اس تیچ هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از این اشتباه بر عهده نخواهد داشت.
 6. کاربر مسئول است امنیت اطلاعات حساب کاربری خود شامل نام کاربری و رمز عبور را حفظ نموده و در صورت فراموش کردن یا به سرقت رفتن اطلاعات حساب یا دستگاه مورد استفاده در اسرع وقت این موضوع را به اطلاع پشتیبانی سایت برساند. با این حال مسئولیت هرگونه فعالیت از طریق حساب کاربری پیش از اطلاع رسانی موضوع به شرکت بر عهده کاربر است.
 7. به غیر از صاحب حساب کاربری سایر اشخاص (حقیقی و حقوقی) حق بهره برداری از خدمات سایت را با همان حساب ندارند.
 8. کاربر موظف است درصورت درخواست اس تیچ جهت ارسال مدرک، تکمیل و یا اصلاح اطلاعات در زمان معین نسبت به آن اقدام نماید. در غیر این صورت مجموعه مجاز است حساب کاربری را مسدود کند.

 

استفاده از خدمات اس تیچ

 1. با بهره گیری از خدمات پلتفرم اس تیچ، کاربران حق انجام هیچ گونه فعالیت غیرقانونی، خلاف شرع و عرف جامعه را ندارند.
 2. کاربران حق ندارند از خدمات پلتفرم اس تیچ برای صدمه زدن به طرفهای تجاریِ اس تیچ استفاده کنند.
 3. ارسال پیامک و ایمیل از راه های ارتباطی اس تیچ با کاربر می باشند. کاربران می توانند ارسال این پیام ها را از سمت شرکت متوقف کنند اما با این کار هر گونه مشکل احتمالی در بهره برداری از خدمات سایت را می پذیرند.
 4. با ارائه کدهای تخفیف توسط اس تیچ و استفاده از کد توسط کاربر درصدی از هزینه خدمات کاهش یافته و یا هزینه مشخصی در کیف پول کاربر جهت خرید دوره یا کلاس واریز می گردد.
 5. کاربران حق ندارند کد های تخفیف مذکور را به افراد دیگر بفروشند.
 6. کاربر نمی تواند موجودی حساب خود را که از طریق شارژ مستقیم کیف پول (از طرف اس تیچ) یا با استفاده از کد تخفیف افزایش یافته به صورت نقد دریافت کند و این موجودی تنها جهت استفاده از خدمات اس تیچ استفاده می شود.
 7. کاربران با پذیرش شرایط و قوانین سایت اعلام می کنند که متن "حریم خصوصی" اس تیچ را مطالعه نموده و آن را پذیرفته اند.
 8. اگر خدمات اس تیچ با مشارکت خدمات شرکت های دیگر ارائه شود که قوانین و مقررات مخصوص خود را دارند، کاربر باید آیین نامه شرکا را مطالعه فرماید. لازم به ذکر است اس تیچ هیچ مسئولیتی در قبال قوانین و خدمات این شرکت ها ندارد.

 

مالی

 1. هزینه ای که توسط کاربر برای اس تیچ واریز می شود قابل استرداد نمی باشد. در صورت مغایرت در هزینه ی اعلام شده و مبلغ پرداختی، کاربر می تواند در 48 ساعت ابتدایی موضوع را با پشتیبانی در میان بگذارد.
 2. هزینه کلاس ها و دوره ها توسط خود مدرسین مشخص شده و اس تیچ به جز در مواقع اعمال تخفیف برای خدمات سایت هیچ دخالتی در تعیین قیمت کلاسها و دورهها ندارد. لذا مدرسین می توانند در صورت هماهنگی با پشتیبانی هزینه خدمات خود را تغییر دهند.
 3. کاربران موظفند تنها از طریق روش های پرداخت مشخص شده توسط اس تیچ اقدام به پرداخت نمایند. این روش ها عبارتند از شارژ کیف پول اس تیچ و پرداخت از طریق درگاه بانکی. اس تیچ به هیچ عنوان مسئولیت پرداخت از طریق روش های دیگر را برعهده نمی گیرد.

 

پشتیبانی و مسئولیت اس تیچ

 1. تیم پشتیبانی اس تیچ از طریق راه های ارتباطی خود در ساعات مشخص شده به درخواست ها، انتقادات، پیشنهادات و مشکلات کاربر رسیدگی می کند.
 2. اس تیچ در تلاش است امکانات نرم افزاری بی نقصی را جهت اجرای کلاس ها و پخش دوره ها برای کاربر فراهم نماید. همچنین تسهیلات ویژه ای مانند ترافیک نیم بهای تماشای دوره و ارائه شارژ اینترنت برای کاربر در نظر گرفته شده است. با این حال برعهده کاربر است که همکاری لازم را برای استفاده بهینه از خدمات مذکور به عمل آورد. نصب مرورگر ها و اپلیکیشن های به روز و همخوان با سیستم های نرم افزاری اس تیچ، تهیه دستگاه های به روز مجهز به دوربین و میکروفون، اتصال به اینترنت مناسب و ... از اقداماتی است که از سوی کاربر باید صورت گیرد.
 3. اطلاعات شخصیِ کاربر نزد اس تیچ محفوظ بوده و شخص ثالث هیچ گونه دسترسی به این اطلاعات ندارد. تنها در صورت درخواست و صدور دستور قانونی از سوی مراجع قضایی اطلاعات کاربر در اختیار مقامات ذیصلاح قرار می گیرد.
 4. اس تیچ تمامی مسئولیت های مذکور را فقط در صورتی بر عهده می گیرد که کاربران تنها از طریق سایت اس تیچ و یا سامانه های خدماتی مورد تایید اس تیچ (مثل اسکای روم) از خدمات بهره مند شوند. لذا استفاده کاربران از محیط های تایید نشده متوجه مسئولیت های اس تیچ نخواهد بود.

 

مسئولیت کاربر

 1. مسئولیت همۀ اقدامات کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی و قوانین مدنی باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و اس تیچ هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهند داشت. اس تیچ میتوانند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری متخلف، از طریق مراجع ذیصلاح، اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی خود به عمل آورند.
 2. هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و داراییهای اس تیچ یا طرف تجاری شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد شد. اس تیچ این حق را برای خود محفوظ میداند که حساب کاربر متخلف را مسدود کند و در صورت نیاز اقدامات قانونی لازم را علیه متخلف بعمل آورد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.
 3.  مدرس موظف است ضمن آمادگی کامل برای شرکت در کلاس، آموزشی بی نقص و با کیفیت بر اساس منابع معتبر و قابل قبول ارائه دهد.
 4. کاربر با توجه به فضای خصوصی کلاس ها تحت هیچ شرایطی مگر با هماهنگی پشتیبانی اس تیچ حق ضبط صوتی یا تصویری کلاس را ندارد.
 5. مدرس متعهد می شود از پذیرش و جذب مستقیم کاربرانی که از طریق اس تیچ با ایشان مرتبط شده اند خودداری نماید.
 6. مدرس موظف است تقویم آموزشی خود را به روز نگاه دارد.
 7. مدرس موظف است به موقع در کلاس حضور یابد و طبق زمان بندی مشخص خود، کلاس را به اتمام برساند.

 

 1. الگوریتم رتبه بندی مدرسین در صفحه اول سایت بر اساس تعداد کلاس های فعال و دانش جو/ هنرجو ی جذب شده است.
 2. الگوریتم مدرس پیشکسوت (تیک آبی)، برای مدرسین که حداقل شرایط زیر را داشته باشند در نظر گرفته شده است:

الف - سابقه ی تدریس بالاتر از ۲۵ سال

ب - انتشار کتاب در رابطه با موضوع تدریس خود

ج - شرکت در همایش ها و اجرای کنسرت های بین المللی (موسیقی)

د - آهنگسازی و تنظیم موسیقی و یا سرپرست و رهبر ارکستر (موسیقی)

ه - انتشار آلبوم موسیقی

و - انتشار مقالات مرتبط با موضوع تدریس در جراید معتبر داخلی و خارجی

 

 

 1. کاربران موظفند برای شرکت در کلاس آنلاین از سیستم های مجهز به دوربین و میکروفون (گوشی، لپ تاپ، کامپیوتر، تبلت و ...) استفاده نمایند.
 2. کاربران باید از کارایی و سرعت مناسب اینترنت خود جهت تشکیل کلاس اطمینان حاصل نمایند. ضعیف بودن اینترنت و یا استفاده از دستگاه های نامناسب توسط کاربران به نحوی که برگزاری کلاس با اختلال مواجه شود به عهده ی کاربران می باشد.
 3. کاربران موظفند کلاس را در محیطی آرام و مناسب برای آموزش تشکیل دهند.
 4. کاربران حق ندارند کلاس را مگر در شرایط ویژه و با هماهنگی اس تیچ در محیطی خارج از بستر آنلاین مورد تائید اس تیچ (فضای آنلاین اسکای روم) برگزار نمایند. در غیر این صورت مجموعه مسئولیتی در قبال پرداخت حق الزحمه مدرس و همچنین تایید کلاس برگزار شده ندارد.
 5. کاربران موظفند صرفا پیرامون موضوع درسی مشخص خود به بحث بپردازند و از گفتگو درباره هر موضوع دیگر از جمله مسائل سیاسی، روابط بین کشور ها، مذهبی، اعتقادی، جنسی، روابط خصوصی بین اشخاص، اخلاقی و ...  خودداری نمایند.

 

 

لغو یا تغییر زمان کلاس

 1. بطور کلی عدم حضور کاربر (دانش جو/ هنرجو) به صورت آنلاین در زمان تعیین شده به منزله تشکیل کلاس بوده و شهریه آن محاسبه خواهد شد.
 2. در صورتی که کاربر (دانش جو/ هنرجو) در زمان مقرر حاضر شود اما مدرس حضور پیدا نکند، کلاس جبرانی برای کاربر در نظر گرفته خواهد شد.
 3. به هیچ عنوان امکان لغو جلسه خریداری شده توسط کاربر وجود ندارد ولی کاربر (دانش جو/ هنرجو) می تواند حداقل 48 ساعت قبل از زمان تشکیل کلاس و با هماهنگی پشتیبانی سایت در صورتی که مدرس مورد نظر در همان هفته زمان قابل جایگزین داشته باشد زمان کلاس را جا به جا کند. در غیر این صورت عدم حضور کاربر در جلسه به منزله غیبت شمرده شده و شهریه جلسه محاسبه می گردد.
 4. در صورت جا به جایی زمان کلاس توسط مدرس، مراتب امر بلافاصله به اطلاع کاربر خواهد رسید. تعیین زمان کلاس جایگزین با واسطه پشتیبانی اس تیچ انجام خواهد گرفت.
 5. کاربر(دانش جو/ هنرجو) حق ندارد از مدرس خود درخواست لغو یا جا به جایی کلاس را داشته باشد و فقط با هماهنگیِ پشتیبانی این امر مجاز است.