درباره ما

معلم و دانش آموز اولین کلماتی هستند که در مدرسه یاد می گیریم. و ما این دو کلمه مقدس را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

موسسه توسعه ملی فناوری و آموزشی نارنج با برند اس‌تیچ فعالیت خود را از اواسط سال 99 بصورت رسمی با تمرکز بر توسعه آموزش مبتنی بر فضای دیجیتال شروع کرد. این مجموعه سوابق مشابهی را از سال 75 با تهیه و توزیع آزمون های طبقه بندی شده کنکور، تهیه محتوا و چاپ 9 عنوان کتاب به نام کتاب های سه استاد آغاز نمود. در سال ۷۹ موسسه خشت با هدف آموزش، مشاوره و آمادگی قبل از کنکور رشته های معماری و هنر راه اندازی شد. تهیه بیش از 200 عنوان کتاب با مشارکت کانون فرهنگی آموزش قلم چی با نام تجاری مشق هنر چاپ و به بازار عرضه گردید . تجربه مدرسه داری با تاًسیس دبیرستان متوسطه دوم نصیر تهران در سوابق عملیاتی ما می باشد.

اس تیچ از نگاه اعداد

500کلاس خصوصی1.5هزار ساعت دوره850کلاس برگزار شده600sold-content

چشم انداز

اس‌تیچ مصمم به ایجاد بزرگترین مرکز فراگیر آموزش جامع برای فارسی زبانان دنیا با رعایت اصول مشتری مداری بر بستر فضای مجازی می باشد.

ارزش های سازمانی

اس‌تیچ مایه خیر و برکت و شادمانی برای کلیه ذینفعان مبتنی بر اصول زیر است :
خلاقیت
نوآوری و پرورش ایده‌ها
شوق به پیشرفت
هم افزایی و هم اندیشی در فضای مشورتی
صداقت
ثروت آفرینی برای ذینفعان
امانتداری

ماموریت

سامانه اس‌تیچ به منظور توسعه کارآفرینی در کشور، بستری را فراهم کرده که هر فرد بعنوان مدرس می‌تواند مهارت و دانش خود را در قالب محتوای ویدیویی در سامانه به اشتراک گذاشته و یا تجربیات خود را در قالب کلاس های آنلاین در اختیار کاربران قرار دهد. لازم به ذکراست که محتوای تولید شده باید طبق جداول تولید محتوا و استانداردهای اس‌تیچ باشد که پس از بررسی واحد کنترل کیفیت در سایت بارگذاری می شود. اس‌تیچ در تلاش است تا این محتواها را به سادگی و با قیمت مناسب به صورت گسترده برای همه افراد با هر بودجه، هر مکان و هر زمان نشر دهد. دو رویکرد به صورت جدی در اس‌تیچ دنبال می شود. اول اینکه اس‌تیچ در راستای فروش محصول بیشتر، تبلیغات مناسبی در کانال های تبلیغاتی معتبر کشور جهت جذب کاربر انجام داده و دوم اینکه این سامانه به صورت مشارکتی با مدرس قرارداد می بندد تا ایشان از فروش هر محصول در مدت زمان نامحدود بهره مالی ببرند. نکته مهم دیگر اینکه هزینه هر محتوا و هرکلاس توسط خود مدرس قیمت گذاری می‌شود و جدول زمانی برگزاری کلاس به دلخواه مدرس قابل تنظیم می باشد.راستی آن دسته از افرادی که مهارتی دارند اما امکان تولید محتوا ندارند، می‌توانند از استودیوی اس‌تیچ جهت ضبط محتوای خود استفاده کنند.