آموزش آنلاین سه تار

دسته بندی : موسیقی سنتی
مدت کلاس : 30 دقیقه
یک جلسه آزمایشی رایگان
پکیج پنج جلسه : 800,000 تومان
پکیج ده جلسه : 1,500,000 تومان
یک جلسه 170,000 تومان

رپرتوار آموزشی این کلاس، ردیف میرزاعبدالله، قطعات ضربی قدیمی و معاصر میباشد که متناسب با سطح توانایی هنرجو در سطوح مبتدی، متوسطه و عالی تدریس میشود. طبعا تمارین و اتودهای لازم برای ارتقا سطح فنی نوازندگی هنرجوها در نظر گرفته خواهد شد. در سطوح بالاتر علاوه بر رپرتوار ذکر شده، موضوع سبک و شیوه اجرا و نوازندگی نیز، از طریق مطالعه شنیداری و بازنوازی آثار اساتید برجسته سه‌تار، بررسی و عملا تجربه خواهد شد. 

متد و یا روش آموزشی مورد استفاده در این کلاس، روش کلاسیک(سنتی) ست که اساس آن تحلیل جز به جز دروس در کلاس توسط مدرس، ضبط صوتی محتوای هر جلسه و در نهایت اجرای هر درس توسط هنرجو بر اساس مراجع صوتی معرفی شده(اجرای آموزشی مدرس و برخی نمونه‌های موجود از اساتید مرجع) میباشد.

در این روش که به روش سینه به سینه نیز موسوم است(و برای سالها اساس آموزش کلاسیک رپرتوار موسیقی ایرانی توسط اساتید تراز اول در دانشگاه و... بوده و است) اساس کار بر پرورش و ارتقا سطح توانایی‌های شنیداری میباشد و جز در موارد خاص(مانند قطعات ضربی، اتودها و برخی مطالعات تحلیلی) از آموزش با نت استفاده نمیشود. بنابر تجربه و نظر برجسته‌ترین اساتید و راویان موسیقی کلاسیک ایرانی، آموزش رپرتوار "ردیف"، با متد سنتی آن(سینه به سینه)، به لحاظ کیفی بهترین نتایج آموزشی را به همراه خواهد داشت. 

 

تبلیغات