همکاری با استیچ

موسسه فرهنگی آمورزشی نارنج ( با نام تجاری استیچ ) در راستای تلاش برای ایجاد یک بستر آموزشی فراگیر و همچنین کمک به اشتغال زایی جوانان؛ از مدرسین و صاحبان مهارت در حوزه‌های گوناگون شامل:

1-    علوم کامپیوتر و نرم افزار

2-    بورس و رمز ارز

3-    زبان‌های خارجی

4-    موسیقی

5-    هنرهای تجسمی

6-    دروس مدرسه و دانشگاه

7-    تغذیه و تناسب اندام

8-    سرگرمی

دعوت به تولید ویدیوهای آموزشی می‌نماید.

قوانین تولید محتوا

کیفیت ویدیوها:

لطفا برای ضبط ویدیوهای خود از دوربین فیلمبرداری یا گوشی تلفن همراه استفاده نمایید. ویدیوی شما باید دارای تصویر و صدای واضح باشد. توجه کنید که مکانی که برای ضبط انتخاب می‌نمایید دارای نور کافی بوده و منبع نور حتما در رو به روی شما قرار داشته باشد. برای ضبط صدا ترجیحا از میکروفون و یا هندزفری استفاده نمایید. همچنین از ضبط ویدیو در مکان‌های شلوغ و پر سر و صدا و نویز اضافی بپرهیزید.

کیفیت تصویر: حداقل HD

نسبت تصویر: 16 به 9 ( افقی)

حجم هر ویدیو: حداکثر 500 مگابایت

جهت ضبط تصویر صفحه نمایش کامپیوتر و لپ تاپ خود می‌توانید از نرم افزارهای Zd recorder، Bandicam و Camtasia استفاده نمایید.

درصورتی که امکان ضبط و تولید محتوا در منزل یا محل کار برای شما فراهم نیست، استودیوی استیچ آماده ارائه خدمات ضبط، تدوین و آماده سازی دوره شما می‌باشد.

محتوای دوره:

محتوای دوره شما باید صحیح، کامل و مطابق با عنوان دوره باشد. برای افزایش کیفیت دوره و جلوگیری از تپق زدن و مکث‌های طولانی لطفا پیش از ضبط تمرین کافی برای ارائه محتوا را داشته باشید. همچنین شما می‌توانید برای ارائه بهتر مطالب خود از ابزارهای کمک آموزشی مناسب مانند جزوات، پاورپوینت و نرم افزارهای‌ آموزشی بهره بگیرید.

 در هنگام ضبط ویدیوها پوشش مناسب و رعایت قوانین جمهوری اسلامی و حفظ ادب و احترام مخاطب الزامی می‌باشد.

ویدیو معرفی:

هر دوره باید شامل یک ویدیو معرفی باشد. این ویدیو به صورت رایگان توسط فراگیران قابل مشاهده است و به آن‌ها کمک می‌کند تا با نحوه‌ی تدریس و موضوع دوره شما آشنا شده و درباره خرید یا عدم خرید دوره شما تصمیم‌گیری نمایند.

مدت زمان ویدیو معرفی: 1 تا 5 دقیقه

محتوای ویدیو معرفی: ارائه طرح درس، بیان نقاط قوت دوره و دربرگیرنده بخشی از نحوه تدریس شما

تصویر پیش نمایش:

هر دوره باید دارای یک تصویر پیش نمایش باشد. این تصویر معرف دوره شما در صفحه اصلی سایت یا دسته‌بندی هاست؛ بنابراین هرچه دارای جذابیت بصری بیشتری باشد موجب ترغیب بیشتر مخاطب می‌گردد.

ابعاد تصویر پیش نمایش: 2400*3000 ( افقی )

محتوای تصویر:  نام دوره، سطح دوره و نام مدرس

دسته‌بندی و قیمت گذاری:

هر دوره توسط دسته‌بندی‌های اصلی و زیردسته‌ها فیلتر می‌گردد. شما با انتخاب دسته‌بندی و زیردسته مرتبط و صحیح به فراگیران در دسترسی به دوره خود کمک می‌نمایید. دسته‌بندی‌های اصلی و زیردسته‌ها در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده می‌باشند.

قیمت گذاری هر دوره به عهده مدرس و بدون دخالت مجموعه می‌باشد. پیشنهاد می‌گردد با توجه به محتوای دوره، مدت زمان دوره، جامعه مخاطب و سایر دوره‌های موجود در سایت قیمت منصفانه‌ای برای دوره خود انتخاب نمایید.

شرایط همکاری:

1.    شرایط پرداخت

1-1. درآمد حاصل از فروش محتوای مذکور به صورت دو ماهه توسط موسسه محاسبه و پس از کسر مالیات قانونی نسبت به پرداخت 50 درصد آن به مدرس اقدام می‌شود. میزان فروش هر دوره و درآمد حاصل از آن در پنل کاربری مدرس قابل مشاهده می‌باشد.

1-2. قیمت اولیه متناسب با حجم فروش قابل بازنگری می‌باشد.

2.    شرایط قرارداد

2-1. مدرس موظف است نسبت به ساخت اکانت و تکمیل اطلاعات در سایت steach.ir اقدام کند.

2-2. . محتوای تولید شده باید مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و همراه با رعایت ادب و شان مخاطب باشد.

2-3. محتوای تولید شده باید بر اساس استانداردهای موسسه فرهنگی آموزشی نارنج باشد. بنابراین بخش کنترل محتوا در صورت رعایت مفاد بند قبل و استانداردهای داخلی مجوز بارگذاری و فروش محتوا را صادر می‌کند.

2-4. محتوای بارگذاری شده در سایت تنها پس از تایید مدیریت و ادمین سایت منتشر می‌شود.

2-5. مدرس موظف است از صحت محتوای تولید شده اطمینان حاصل کند.

2-6. مسئولیت تمامی مطالب ذکر شده در ویدیوها بر عهده‌ی مدرس است و موسسه هیچ مسئولیتی در قبال این موارد ندارد.

2-7. تصمیم‌گیری درباره‌ی هرگونه تبلیغات، شرکت در جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها و ارائه تخفیفات بر عهده موسسه می‌باشد و شامل حال محصول مدرس نیز می‌باشد و مدرس حق اعتراض در این موارد را ندارد.

2-8. مسئولیت پاسخ‌گویی به سوالات مخاطبان پس از خرید دوره بر عهده مدرس می‌باشد و مدرس موظف است حداقل هر 24 ساعت یکبار به سایت مراجعه کرده و به این سوالات پاسخ دهد.

2-9. مدرس حق غیرفعالسازی یا حذف محتوای موضوع قرارداد را در طول دوره قرارداد بدون هماهنگی موسسه ندارد.

2-10. مسئولیت بازاریابی و فروش محتوای بر عهده موسسه بوده، با این حال موسسه هیچ ضمانتی در  قبال تعداد فروش محتواها در طول دوره قرارداد ندارد.

2-11. موسسه در صورت نقض قوانین کشوری یا آیین نامه‌های داخلی مجموعه می‌تواند محتوا را تا زمان اصلاح در سایت غیرفعال کند.

2-12. موسسه حق تغییر محتوای منتشر شده بدون هماهنگی مدرس در طول زمان قرارداد را ندارد.

2-13. هزینه‌ی استفاده از استودیوی مجموعه به عهده مدرسین می‌باشد.