درباره ما :

 

شاید بتوانیم سال 1375 رو شروع فعالیتمون در حوزه آموزش و نشر کتاب بدانیم. در دنیای امروزی که همه چیز در موبایل و رایانه خلاصه میشود ما هم مانند همه تصمیم گرفتیم وارد دنیای دیجیتال شویم. سامانه استیچ به منظور کارافرینی بستری را فراهم کرده که هر فرد صاحب مهارت، دانش و یا علمی می‌تواند محتوای خود را در قالب صوت یا ویدیو در سامانه به اشتراک گذارد، استیچ در تلاش است تا این محتواهارو به سادگی و با قیمت مناسب به صورت گسترده برای همه فارسی زبانان دنیا نشر دهد. البته دو رویکرد به صورت جدی در استیچ دنبال میشود اول اینکه استیچ در راستای فروش محصول بیشتر تبلیغات مناسبی جهت جذب مخاطب انجام داده و دوم اینکه این سامانه به صورت مشارکتی با مدرسین قرارداد میبندد تا مدرسین از فروش هر محصول در مدت زمان نامحدود بهره مالی ببرند. در ضمن محتوای تولید شده باید طبق جداول تولید محتوا و استانداردهای استیچ باشد که پس از بررسی واحد کنترل کیفیت در سایت بارگذاری میشود. نکته مهم دیگر اینکه هر محصول توسط خود مدرس قیمت گذاری می‌شود. راستی آن دسته از افرادی که مهارتی دارند اما امکان تولید محتوا ندارند می‌توانند از استودیوی استیچ جهت ضبط محتوای خود استفاده کنند. 

 

اهداف و ماموریت:

 

از آغاز راه تا کنون رسالت موسسه نارنج گسترش آموزش باکیفیت، آسان و ارزان بوده‌است. اگرچه تا چندین سال پیش دسترسی به محتوای آموزشی با کیفیت در هر زمان و هر مکان، با قیمت مناسب و برای همه‌ی افراد جامعه با هر سطح دانش، طبقه اجتماعی و علاقه‌ای دور از ذهن به نظر می‌رسید اما ماموریت "اس‌تیچ" این بود تا این رویا را به واقعیت تبدیل کند.

یکی دیگر از اهداف مهم "اس‌تیچ" اشتغال‌زایی فراگیر بود. "اس‌تیچ" برای نخستین بار در ایران بستری را فراهم کرد تا هرکسی بتواند از مهارت خود در حوزه‌‌های گوناگون درآمدزایی کند. در "اس‌تیچ" هر فردی با هر سن، سطح تحصیلات و مهارتی، به شرط توانایی در تولید محتوای آموزشی باکیفیت می‌تواند کسب درآمد کند. همچنین موسسه فرهنگی آموزشی نارنج با راه‌اندازی استودیویی مجهز این امکان را برای مدرسین فراهم نموده تا تولید محتوای آموزشی خود را از صفر تا صد به ما بسپارند.

 

ارزش‌ها و ویژگی‌ها:

 

عدالت آموزشی مهم‌ترین رویکرد ما در موسسه نارنج می‌باشد. در نارنج ما برآنیم تا گامی موثر در جهت تولید محتوای آموزشی باکیفیت و کاربردی برداریم.

ارزشی که همواره در نارنج بر آن پایبند بوده‌ایم احترام به مخاطبین، وقت و هزینه‌ی آن‌هاست. از همین رو مهم‌ترین ویژگی محصولات آموزشی "اس‌تیچ" علاوه بر کیفیت بالا، نوآوری و قیمت مناسب است. برای تحقق این مهم؛ تمامی محتواهای "اس‌تیچ" از فیلتر تیم کنترل کیفیت نارنج عبور نموده و پس از تایید متخصصین بارگذاری می‌شوند.

همچنین در جهت ایجاد انگیزه و برقراری دموکراسی، "اس‌تیچ" عرصه‌ی رقابت را باز گذاشته و قیمت گذاری محصولات را به مدرسین و تولیدکنندگان محتوا واگذار نموده‌است.